Yönetimin Mesajı

Bizi Arayın

İş dünyasında bazen işbirliklerinin "güç birliği" haline geldiği dönüm noktaları vardır... Asce & Kıral Yapı Sanayii Ticaret. A.Ş., işte tam da böyle bir dönüm noktasında ortaya çıkan bir kuruluş. Gaziantep'te kök salan ve sakinleriyle birlikte bu güzide kentin çehresini bambaşka bir yaklaşımla değiştiren Asce İnşaat ile İstanbul’da 1980 yılından bu yana tasarladığı mobilyalarla, evleri yuvaya çeviren Fatih Kıral Mobilya... Daha farklı bir ifadeyle birimiz konut yapma, diğerimiz o konutları yaşam alanı haline getirme konusunda uzman. Bundan daha gelecek vaadeden bir işbirliği olabilir mi?

Barınmak, herkesin en temel ihtiyaçlarından biri. Ancak iş güzel evler, konutlar, hatta iş yerleri yapmakla bitmiyor. Çağımızın koşulları, insanların beklentileri, daha iyi bir yaşam tarzı oluşturmayı da gerektiriyor. Bunun sonucunda daha modern, çevreci, akıllı, sağlıklı güvenli, ekonomik, sessiz, yazın serin, kışın sıcak ve ulaşımı kolay yerleşim birimleri artık "beklenti" ya da "arayış" olmaktan çıkıp "zorunluluk" haline geliyor.

Biz Asce & Kıral Yapı olarak işte o zorunluluğa talibiz! Çünkü uzun yılların deneyimiyle evleri "yaşam alanı" ya da "yuva" yapan nedir, biliyoruz!

Şimdilik hayata geçirdiğimiz iki projemiz var: Büyük Konak Residence ve Köknar Apartmanı. Her ikisinin de Asce & Kıral Yapı için sağlam birer referans olacağının farkındayız. Bunun verdiği güvenle, daha farklı ve daha iyi neler yapabileceğimizi şimdiden araştırıyoruz.

Ünlü ressam Vincent Van Gogh "Önce resmimin hayalini kurarım ve sonra da hayalimin resmini yaparım" der. Asce & Kıral Yapı olarak bizim yaptığımız da bundan farklı değil: Önce sizin hayalini kurduğunuz evleri kusursuz olarak tasarlıyoruz. Sonra da bu tasarımları, projeleri gerçek hayatta inşa ediyoruz. Çünkü insanların hayal ettiği evlere kavuşmasını bir ayrıcalık ya da lüks olarak değil, "hak" olarak görüyoruz.

Asce & Kıral Yapı olarak sizlerle birlikte katedeceğimiz upuzun ve başarılarla dolu yolun henüz başındayız. Ancak gelecek, sizin hayallerinizle ve bizim yapılarımızla şekil değiştirecek, bundan eminiz.

Birbirimizi daha sık görmek dileğiyle...

Abdülkadir Konukoğlu & Fatih Kıral