Hakkımızda

Bizi Arayın

Asce & Kıral Yapı Sanayii A.Ş., insanların "yaşanacak alanlar"a duyduğu özlemi kendi birikimleri ve deneyimleriyle geliştiren, iyileştiren ve halkın beğenisine sunan, iki farklı alanda yılların birikimine sahip iki farklı kuruluşun ve öncülerinin güç birliğiyle hayata geçirilmiş bir oluşumdur.

Bu iki kuruluştan Asce, Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu önderliğinde ve Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi adreslerinden biri olma hedefiyle çıktığı yolda pek çok projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Köklü geçmişinden ve bölgesel değerlerden aldığı güç ile kısa sürede ulusal açıdan ilgi odağı olmayı başarmış ve proje aşamasından ele alıp yaşam alanı haline getirdiği girişimleri, inşaat alanında en fazla ihtiyaç duyulan güven arayışının simgesi haline gelmiştir.

Güç birliğinin ikinci ortağı ise Fatih Kıral’dır. Kıral Mobilya ve Dekorasyon Sanayii Ticaret A.Ş.’ni hayata geçirdiği 1980 yılından bu yana mobilya ve dekorasyon alanında tüketicisinin göz bebeği yapmayı başaran Fatih Kıral, sadece kaliteli ve estetik anlayışa hitap eden mobilyalarıyla değil, 50'yi aşkın markanın temsilciliğiyle de Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon’u dünya mobilya trendlerinin Türkiye'deki adresi haline getirmeyi başarmıştır. Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, bugün yurt genelindeki dokuz mağazasıyla bu estetik anlayışın öncülüğünü sürdürmektedir.

Asce ile Fatih Kıral’ın güçlerini birleştirmesi şu açıdan da önemlidir:

Her iki tarafın da yıllara dayanan deneyimleri yan yana gelince, “yaşanır” yerleşim alanları projelendirip hayata geçirmek mümkün olacaktır. Sunulan estetik ve güven ise gelecekte ihtiyaç duyulacağı bugünden belli olan yaşam algımıza şimdiden biçim verecektir!